سلامت پديا سلامت پديا .

سلامت پديا

فرم دهي لب

به خاطر داشته باشيد در تزريق ژل لب طبيعي و اصلاح طبيعي فرم لب شما، لب ها نبايد از حالت اصلي  و مرزهاي لب خارج شوند و در عين حال مي بايست چروك هاي طبيعي لب حفظ شود.

به زبان ساده تر، به سادگي توسط عموم قابل تشخيص نباشد كه شما تغييري در چهره خود داده ايد.

✅ استفاده از ژل هاي ارزان قيمت چيني و فرم هاي مصنوعي كه هر روز نظاره گر آن هستيم، ترس زيادي در دل علاقمندان به تزريق لب و اصلاح طبيعي فرم لب ايجاد كرده است.

✅ در خصوص ترس از عوارض اصلاح طبيعي فرم لب بايد آگاه باشيد تمام ژل هاي معتبر از هيالورونيك اسيد طبيعي (از طبيعيت گرفته شده با منشا غيرحيواني) ساخته شده است، هيالورونيك اسيد به صورت طبيعي در بدن ما موجود است.

✅ همچنين يكي ديگر از دغدغه هاي مراجعين درد است، كه بايد در جريان باشيد در اين مركز از بي حسي كامل استفاده مي شود و شما هيچ گونه حسي، حين تزريق نخواهيد داشت.

✅ براي تغيير فرم لب معمولا (در اكثر افراد) يك سي سي ژل هم در دومرحله و به فاصله دو هفته انجام مي شود تا به نهايت طبيعي بودن برسيم، شايان ذكر است مرحله دوم تزريق هزينه اي ندارد.

براي تغيير در اين عضو مهم بايد حتما جوانب احتياط را رعايت كرد. دو عنصر مهم و تاثيرگذار در اين خصوص:

1- كيفيت مواد تزريقي
2- تجربه پزشك

متاسفانه در سال هاي گذشته بسياري از متقاضيان به تزريق ژل هاي دائم تمايل داشتند، اما بايد اين نكته را به خاطر داشته باشيد هر ماده خارجي در بدن با واكنش طبيعي آن، در دراز مدت مواجه خواهد شد كه اين مساله باعث بروز عفونت و عوارض جبران ناپذيري خواهد شد، (به دليل آزار دهنده بودن تصاوير از قرار دادن آنها در وب سايت معذوريم، مي توانيـد با جستجوي عبارت Lip Injection Infection در گوگل تصاوير عفونت هاي لب را مشاهده كنيد).

در بهترين شرايط پس از استفاده از ژل هاي دائم، اگر لب ها دچار عفونت نشوند پس از گذشت چند سال به شكل “گلوله گلوله” خواهند شد كه متاسفانه خارج كردن آن از لب بسيار سخت و دشوار خواهد بود.

فرم دهي لب

 يكي از نكات مهم روش ايمن اصلاح طبيعي فرم لب با تزريق ژل لب طبيعي، تزريق بهترين نوع ژل مي باشد.

معجزه اي به نام هيالورونيك اسيد

اين ماده در بافت پوست هر نقطه بدن و در همه نژاد‌ها وجود دارد. اسيد هيالورونيك فضاي بين الياف كلاژن و الاستين را پر مي‌كند، آب را در پوست نگه داشته و حجم پوست را حفظ مي‌كند. با افزايش سن هم اين ماده رفته رفته كاهش مي يابد و به عبارت ديگر، راز جوان ماندن پوست وجود اين ماده در بدن مي باشد، با تزريق اين ژل در لب مي توان فرم لب را اصلاح كرد.

از سوي ديگر به دليل عدم ماندگاري دائم پس از گذشت 6 الي 18 ماه به تدريج جذب بدن و سپس دفع خواهد شد، همچنين اگر از فرم ايجاد شده راضي نباشيد پس از گذشت چند روز مي توان با تزريق هيالورونيداز (Hyaluronidase) كل تاثير ژل را از بين برد و به حالت قبل بازگرداند.

نكته آخر و مهم ترين اصل در اصلاح طبيعي فرم لب ، كيفيت ژل هاي تزريق شده است در حال حاضر در بازار ايران ژل هاي بسياري موجود است كه مورد تاييد وزارت بهداشت نمي باشند (فراموش نكنيد كه استانداردهاي وزارت بهداشت در خصوص كالاهاي وارداتي بسيار سخت گيرانه مي باشد و كالايي كه تاييديه وزارت بهداشت را دارد يقينا مورد اطمينان خواهد بود) در بين ژل هاي تاييد شده از سوي وزارت بهداشت ژل هاي آسيايي و اروپايي قرار دارند كه در اين مركز ژل هاي آسيايي تزريق نمي شوند (اين ژل ها به نسبت ژل هاي اروپايي قيمت فوق العاده ارزان تري حتي گاها تا نصف قيمت دارند).

مهم ترين ويژگي ژل هاي اروپايي تضمين حفظ فرم طبيعي لب و همچنين عدم عوارض مي باشد، به خاطر داشته باشيد به دليل اندكي تفاوت قيمت با سلامت خود و زيبايي چهره تان بازي نكنيد.

هزينه تزريق ژل لب

قيمت تزريق ژل لب بسته به برند آن متفاوت است و به صورت ميانگين براي هر سي سي از 1.800.000 تا 2.700.000 هزار تومان مي باشد.

توجه : در حال حاضر به علت نواسانات قيمت دارو، هزينه ها تقريبي مي باشند. لطفا يك روز قبل از مراجعه به صورت تلفني قيمت ها را استعلام بفرماييد.

براي آگاهي از علت تفاوت قيمت تزريق ژل هاي لب، گونه، خط خنده و… با ما همراه باشيد.

ژل هاي موجود در اين مركز براي اصلاح طبيعي فرم لب شامل موارد زير مي باشند:

ژل ژوويدرم ساخت لابراتوآر آلرگان امريكا، ژل آلياكسين ساخت لابراتوآر IBSA كشور ايتاليا، Stylage ساخت لابراتوآر Vivacy كشور فرانسه و Teosyal ساخت لابراتوآر Teoxane كشور سوئيس كه اين كمپاني ها با تكنولوژي ريز ذرات اقدام به ساخت ژل مي كنند كه فرم آن بسيار طبيعي و غيرقابل تشخيص است.

براي اطلاعات بيشتر در خصوص اصلاح طبيعي فرم لب مي توانيد به آدرس زير مراجعه كنيد:

https://drmajidzadeh.com/187

دكتر گيتا مجيدزاده
پوست | مو | زيبايي | ليزر موهاي زائد

 

 


برچسب: #فرم-دهي-لب، #ژل-ژوويدرم، #زيبايي-لب، #تزريق-لب،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۴:۳۸ توسط:نويسنده موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :